Acil Nakit Para

Acil Nakit Para Verenler Nerden Bulabilirim Sorgulama Lazım 2016 Verilir Nasıl Bulunur İzmir Ankara

Baktığımız zaman sektör ve piyasa şartları her kesim için oldukça zor. Gerek dükkan iş yerleri sahipleri yani patronlar gerekse eleman işçiler yani aylık ücretle çalışan çalışanlar için hayat şartları oldukça zorlaştı. Ve maaşlar ve paralar yetmediği için Acil Nakit Para ihtiyacı her daim mevcut. İnsanlar ayın ortasında maaşları bittikleri için market diğer harcamalarında kredi kartlarını kullanıyor ve buradan yapılan alışverişler sonucu kredi kartı borçları birikiyor. Bazen ev, araba satın alan kişiler bankaların kredilerinden faydalanıyor fakat evdeki hesap çarşıya uymayınca kredi taksitlerini ödemekte zorlanıyorlar. Yada çocuğu yada eşi için yada evdeki farklı sorunlar için çevreden alınan nakit borçlar ödenmesi gerektiğinde cepte para olmayınca insanlar ne yapacak? Banka mı soyacak yoksa kuyumcu mu? Tabi ki bunların hiç birini yapmamalı..

Acil Nakit Para lazım olunca biz size yardımcı oluyoruz. Nasıl mı diye sorarsanız. Artık devir değişti. Maddi durumu iyi olan kişiler Senet Karşılığı Kredi çıkartıyor ve sizde senet imzalayarak borç alabiliyorsunuz. Örneğin size 10.000 tl lazım. Seneti 15.000 tl olarak imzalıyorsunuz. Fakat geri ödemenizi tam olarak yaptığınızda bu senedi alabiliyorsunuz ve borcunuzu 13.000 olarak ödüyorsunuz. Herhangi bir aksilik durumda yani bu parayı geri ödemediğiniz taktirde tefeci bunu teminat olarak yapmakta. Sonuçta oda babasının hayrına borç vermiyor. Paradan para kazanmak için yani kar etmek için bu işlerle uğraşıyor. Hem sizin işiniz görülüyor hemde parayı verenin aslında.

Aslında tefecilere yada çevrenizden borç para istemenize gerek yok. Biz size kredipara.org olarak uzman ekibimiz ile birlikte yaptığımız çalışmalar neticesinde size kredi çıkartabiliyoruz. Detayları öğrenmek için bize ulaşabilirsiniz.

3 yorum

1 geri izleme / bildirim

  1. Bayram Kredisi | Kredipara.org Senetle Kredi, Borç Para, Kredi Notu Sorgulama, Acil Nakit

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*