Anında Para Kazanma Yolları

Günümüz koşullarında süreklilik arz eden bir işte çalışmak , uzun vadeli bir iş bulmak o kadar da kolay değil. İş bulamayan insanlar ne yapmalı , vazgeçmeli iş aramaktan. Tabii ki de vazgeçmemeli süreklilik arz eden işleri bulmalı , kariyer net, secret cv, yenibiriş. com gibi iş bulma sitelerine başvurmalıdır.İş bulmak için linkimize tıklayınız.Ancak hala kendinize uygun iş bulmadınız mı o halde kendi işinizin patronu olmaya ne dersiniz. Devletin hibe kredilerini araştırabilir. Kuracağınız küçük sermayeli bir işle kazancınızı katlayabilirsiniz.

Ev yemekleri satan bir dükkan açarak çevrenizde ne kadar iş merkezi var ise onlara yemek yapıp satabilirsiniz. Tabiiki de iyi bir pazarlama ve reklam yapmalısınız. Müşteriyi yiyeceklerinize teşvik edecek kampanyalar yapabilirsiniz. Bankalara yemek yapıp satabilirsiniz. Bankacılar aslında çokta para kazanmıyorlar. En ucuz ve en kaliteli yemeklerinizi Banka şubelerine satabilirsiniz. İş merkezleri de bulunan dükkanlara da yemek yapıp satabilirsiniz.

Çocuk bakıcılığı yapabilirsiniz. Çevrenizdeki kişileri kendinize referans olarak kullanabilirsiniz. Bir çocuğa iyi bakarsanız çevrenizdeki insanların güvenini kazanarak bir çok çocuğa bakıcılık yapabilirsiniz.

Sokağınızın başında bir kasa kiraz, meyve veya sebze satabilirsiniz. Ucuz meyve veya sebzeyi halden bulabilirsiniz. Bir kasa meyveden günlük 200. TL kazanabilirsiniz. Akşama kadar bitecektir. İşlek bir cadde ve sokağı seçmekte fayda vardır.

Hayvan bakıcılığı yapabilirsiniz. Bir kaç köpeği parkta dolaştırarak para kazanabilirsiniz.

Özel ders vererek bir kaç öğrenciden milyonlarca para kazanabilirsiniz.

Tavuk , pilav satarak İşportacılıktan para kazanabilirsiniz.

Yaptığınız resim ve tabloları halk eğitim  merkezleri , Avm, kamu binalarında izinle satabilirsiniz.

Hasta ve yaşlılara günü birlik bakarak para kazanabilirsiniz.

Editörlük, yaparak para kazanabilirsiniz.

Getiri yüksek evlerinizi kiraya verebilirsiniz. Bir araç satın alarak ticari taksiye çevirip para kazanabilirsiniz.

3 geri izleme / bildirim

  1. Kara Listeye Giren Kişiye Kredi | Kredipara.org Senetle Kredi, Borç Para, Kredi Notu Sorgulama, Acil Nakit
  2. Para Yardımı Yapan Zenginler | Kredipara.org Senetle Kredi, Borç Para, Kredi Notu Sorgulama, Acil Nakit
  3. Kanuni Takipte Olan Kişiye Kredi ,Kredi Kartı veren Bankalar | Kredipara.org Senetle Kredi, Borç Para, Kredi Notu Sorgulama, Acil Nakit

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*