Avcılar Senetle Altın Veren

Avcılar Senetle Altın Veren Kuyumcular İstanbul’da Verilir Tefeciler Para Kredi Peşin Faizle Borç

Kredipara.org olarak sizlere para ve altın bulma konusunda yardımcı olmaktan memnuniyet duyuyoruz. Bu sayfamızı genel olarak İstanbul Avcılar’da yaşayan yada bu bölgede altın veren kuyumcular hakkında bilgiler vereceğiz.

Avcılar İstanbul’un en kalabalık ve büyük ilçelerinden biridir. Bir çok insan burada yaşamını sürdürüyor. Günümüzde insanlar maddi sıkıntılar çektiği için kredi kartı kullanamıyor. Ve eski usul olarak senetle almak istiyorlar. Bu yüzden bu yerleri araştırıyorlar. Fakat bu tip yerler eskisi gibi iş yapmıyor. Tüm esnaflar ve kişiler artık bankaların kredi kartlarını kullanarak bunlara pos cihazları üzerinden taksit yapıyorlar. Azda olsa senetle altın veren kuyumcular bulunmakta. Peki bunlar nerelerde adresleri ve telefonları nedir?

Çoğu dükkanın senetle altın vermemesinin nedeni ise alan müşteri taksitleri zamanında ödemiyor ve güven problemi olduğu için dolandırıcılar ve onların keyiflerini beklememek için garanti bir yöntem olan kredi kartına taksit yöntemini kullanıyorlar. Böylece bankadan karttan çekince paralarını ay sonunda peşin olarak toptan alıyorlar. Müşteri bankaya taksit taksit ödemesini yapıyor. Yani kuyumcu müşterinin peşinden koşmuyor ne zaman ödeyeceksin diye aramak zorunda kalmıyor.

Eğer sizde senetle altın veren kuyumcular avcılar arıyorsanız google üzerinden bize ulaştıysanız sizlere en net bilgiyi vermek için elimizden geleni yapacağız. Yeni projemizde tüm harmanladığımız bilgi ve birikimlerimizi sizlere yansıtıp müşteri portföyümüzü arttıracağız.

9 yorum

  1. Özel kolejde çalışıyorum. gelirim 3bin tl. 35 yasındayım. fakat kredi sicilim bozuk. eski kapanmayan borclarımı kapatmak için 10bin tl nakite ihtiyacım var. Ödeme planını konusabiliriz. 12ayda kapatabilirim. Tesekkurler. avcılarda calısıyorum.

  2. Merhaba ben Ayşe Yılmaz Senetle altın almak istiyorum. Acil 10.000 tl ihtiyacım var, Senetle ödemek istiyorum. Senetle kredi veren yerlerin adres veya telefon bilgisini verebilirseniz sevinirim. Iyi çalışmalar

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*