Balıkçı Su Ürünleri Kredileri

Anında Su Ürünleri Kredisi ve Balıkçı Kredisi Veren Bankalar

Eylül  ayına girmemize 1 gün kaldı. Balıkçılar için av  yasağı balığı sevenler için taze balık fırsatı. Balık belkide omega 3 en fazla olduğu insan vücudunun ilacı , merkezi sinir sistemi insan yaşamı için sağlık deposu. Kurban bayramı öncesi et fiyatları taban yapmışken hemen vatandaşın imdadına beyaz et yetişti. Aslında beyaz et kırmızı ete göre daha sağlıklı . Balıkçılar denize açılıyor. Açılıyor da acaba tekneleri sağlam mı ? Daha büyük bir tekne alacaklar mı? Ağlarını onaracaklar mı? Ekipman ve balık tutmaya yarayan gereçleri tamam mı? Uzun zamandır av yasağı olduğu için balık tutamadılar. Doğal olarak finansal desteğe ihtiyaçları var. Bankaların hemen hemen hepsi balıkçı kredisi veya su ürünleri kredisi adında kredi vermektedir.

Aslın da balıkçılık karlı bir meslektir. Bankalara büyük oranda finansal para girişi sağlanacak. Doğal olarak onlara kredi çıkarmak için tüm bankalar birbiriyle yarışacak.  Balıkçılığı teşvik için %85 kadar kredi çıkmaktadır. Kamu ve özel bankalar balıkçılıkla uğraşan bireylere geniş geri ödeme seçenekleri ve uygun faiz oranları ile kredi vermektedir. Bunu için kredi koşullarını sağlıyor olmaları gerekmektedir. Başta Ziraat Bankası, Türk Ekonomi Bankası, Yapı Kredi Bankası, Finans bank gibi bankalar kredi vermekte onaylanma sürecini hızlı yapmaktadır.

Balıkçı kredisi için banka şubeleri, İnternet bankacılığı, telefon bankacılığı , sms ile başvuru yapmaları gerekiyor. Balıkçılar kredi alırken geri ödeme zorluğunu düşünmemeli , Piyasa şu an da balık almak isteyen milyonlarca insan dolu. Bu anlamda balık firması açmaktan, balık lokantası açmaktan, tekne almaktan , balık avlamaktan kaçınmadan gerekli finansal desteği sağlayarak uygun yatırım yapılmalıdır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*