Banka Faiz Oranları

Banka Faiz Oranları Hesapla En Yüksek Veren Vadeli Mevduat Hesapları

Sizin hangi hizmeti kullanmak ve faydalanmak amacınıza göre Banka Faiz Oranları dalgalı şekilde yüksek ve alçak olarak farklılık göstermektedir. Ama bilinen bir gerçek vardır ki vadesiz hesaplara göre vadeli hesaplar en yüksek faiz oranlarını vermektedir. Yani bankaya yatırdığınız paradan para kazanmak faizlenmesini istiyorsanız bu şekilde hesap açtırmanız lazımdır.

Bunlarda kendi aralarında değişkenli göstermektedir. Örneğin Vadeli Mevduat Hesapları ile çok sık para alışverişi yapamazsınız yani istediğiniz zaman çekip yatıramazsınız ama faiz oranları yüksek olur. Düzenli Vadeli Hesaplar ise size düşük faiz verir ama dilediğiniz zaman para çekme işlemi yapabilirsiniz. Tabi siz istediğiniz bankayı yada hizmeti seçebilirsiniz. Ama araştırarak en iyi sonuca ulaşabilirsiniz. Hepsini tek tek gidip bilgi alıp not ettikten sonra karşılaştırma yapın ve size en cazip geleni kullanmaya başlayın. Biz bu hizmeti sizlerden para almadan online olarak tablo şeklinde yapıyoruz ilgili linklerden hemen hesaplayabilirsiniz.

Baktığımız zaman çoğu kişiye göre tüm bankalar ve hesaplar birbirinin aynısıdır. Yani a veya b bankasıyla çalışmanızın aralarında bir farkı yoktur diye düşünülür ama bu aslında böyle değildir.

Bazı yeni bankalar yada müşterilerini tutundurmak için harekete geçen büyük bankalar yepyeni kampanyalar yaparak çok parası olan kişileri kendilerine katmak için yenilikler yapmaktadır.

Bu tarz bir hesap açarken öncelikle size uygun olanı seçiniz daha sonrasında sıkıntı yaşayabilirsiniz. İstediğiniz zaman para çekemezseniz o zaman sıkıştığınızda zorluk yaşayabilirsiniz. Bunun dışında evinize olan şube yakınlığı yada internet bankacılığı teknolojisi gelişmiş olanları tercih edebilirsiniz. Yada yıllık hesap işletim ücreti ve eft havale ücreti kesintisi yapmayan bankaları seçebilirsiniz. Ve kredi lazım olursa bu kampanyaları olan bankaları da tercih edebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*