Banka İş İlanları , Yapı Kredi Bankası Personel Alımı

Bankacılık Türkiye de ve dünya da belki de en prestijli bir meslek grubudur. Öyle Bankaya girmek her yiğidin harcı değildir. Bankaya girmek ve banka politika ve prosedürlerine uygun davranmak bunun en önemli adımlarındandır. Ne olursa olsun lütfen kendiniz olun. Hayal ettiğiniz kişinin mesleki davranışları veya başarıları banka da çalışma koşullarınıza uymayabilir. Örnek vermek gerekirse başarılı bir yönetici düşünün onun gibi olmak istiyorsunuz, fakat onun davranışları sizde yoksa lütfen onun gibi olmayın. İnsan kaynaklarını yanıltmanız kısa bir süre için olur. Gerçekte siz pazarlama ruhuna sahipseniz gidipte gişeden işe başlamayın. Bu arada gişeden başlamayın diyorum fakat bankacılığın temeli gişe de çalışmaya başlamaktır. Bireysel de çalışan kişi mutlaka gişe personeli , operasyon gibi bankanın pek çok kısmını çalışırken öğrenmelidir.

Yapı Kredi Bankası Türkiye’nin en prestijli bankalarındandır. Pazarlama gruplarında agrasif satış  bekler. Türkiye de bir çok şubesi bulunmaktadır. Yapı Kredi Bankası bankacılık üssü Gebze de yer almaktadır. Burada bankacılığın okulu vardır. Bankacılığı A’dan Z’ye öğrenebileceğiniz Fenerbahçe Şükrü saraçoğlu stadı büyüklüğünde bir eğitim merkezi yer almaktadır. Hemen hemen tüm personelleri burada yetişmektedir. Yapı Kredi kuruduğu bankacılık akademisi ile insana yatırım yaparak en hızlı bilgiyi en doğru şekilde personeline öğretmektedir. Yapı Kredi Bankası Çalışan personelinden Lider, Yenilikçi, Öğrenmeye açık , Yeni fikirler sunan, çözüm odaklı, öncü, kalite , Amaç odaklı, Topluma değer katan , Dinamik,Geliş odaklı bireylerle birlikte çalışmak istiyor.

Yapı Kredi Bankası çalışanlarına bir çok olanak sağlamaktadır. Örneğin Yemek Kartı , işe giderken servis kullanımı, Özel Sağlık Sigortası, Pazarlama ekiplerine araba, Cep telefonu gibi tabi yapılan işin içeriğine göre kişiye bir çok imkan sağlamaktadır. Yapı Kredi Bankası Personel Alımları için Kariyer Net, Yenibiriş.com, Yapı Kredi Bankası kendi resmi İnternet sitesinden başvurabilirsiniz.

Ziraat Bankası İşe Alım Koşulları

yapikredi-bankasi-personel-alımı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*