Banka Onaylı Cep Telefonuna Taksit

Cep Telefonu Alana Taksit Yapan Bankalar;

Günümüz ekonomik koşulları düşünüldüğünde artık cep telefonu almak nakit parayla zor gözükmektedir. İyi bir cep telefonu fiyatı 2000-3000 TL civarındadır. Bir kişinin asgari ücretle çalıştığını düşünürsek en az iki maaşını harcamaması gerekmektedir.

Teknoloji marketlerine giderek size uygun kredi miktarı ile cep telefonunuzu almak artık çok kolay. Örneğin Vatan Bilgisayar A.Ş Odeabank Genel Müdürlükten görevlendirilmiş bir banka görevlisi size kredi vermek için teknoloji marketinin içinde beklemektedir. Yapmanız gereken TC Numaranızı Odeabank’ın krediler bölümünde verilen sms numaranızı mesaj atmanız gerekiyor. Bir kaç dakika içinde Odeabank A.Ş tarafından aranıyorsunuz. Aldığınız telefonun fiyatı örneğin 3000. TL size 36 aya kadar taksitlendirilebiliyor. Taksit miktarı artıkça çekilen kredi miktarı biraz artabiliyor. Bazen banklar % 0 faizle kredi verebiliyorlar. Dilerseniz kampanyaları takip edebilirsiniz.  Tekonosa , Media Market ve tüm dijital bilgisayar, telefon satan teknoloji marketlerinde banka görevlilerini görebilirsiniz. Kredi alabilmek için kredi alabilme koşullarını sağlıyor olabilmeniz gerekmektedir.Kredi alabilmek için krediler bölümünü iyi okuyarak kredi alabilme koşullarınızı kolaylaştırabilirsiniz.

Teknoloji Marketinde sizi bekleyen banka görevlisi kredinizin onaylanması için daima yanınızda olacak ve son ana kadar banka ile iletişim halinde olacaktır. Krediniz onaylandıktan sonra size 15-20 sayfalık kredi sözleşmesini imzalatacaktır. Elinize kredi sözleşmesinin bir adet kopyasını, ödeme planınızı verecektir. Aslında kredi ile cep telefonu almak çok güzel elinizdeki peşin parayı kullanmamış oluyorsunuz. Odeabank A.Ş dışında pek çok banka cep telefonuna taksit yapmaktadır. Yapmanız gereken internetten araştırma yapmaktır.

 

1 geri izleme / bildirim

  1. Kredi Kartına Cep Telefonuna Taksit Dönemi | Kredipara.org Senetle Kredi, Borç Para, Kredi Notu Sorgulama, Acil Nakit

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*