Borç Para Veren Faktoringler

Borç Para Veren Faktoringler Kredi Senetle Veriyorum Yerler Tefeciler Acil Verenler Senet Karşılığı Peşin Faizle

Modern zaman ve şehirlerde her kesimden insanın çeşitli ödemeleri ve kişisel ihtiyaçları vardır. Kimisi kiradan kurtulup kendine ait bir daire satın almak ister, kimi otobüs yerine kendi aracına sahip olup istediği yere rahatça seyahat etmek istemektedir, kimiside artık bekarlığa veda edip evlenme zamanının geldiğini düşünür ve kendisine uygun kişiyi bulunca onunla yuva kurmayı düşünür. Tabi bizim Türk gelenek ve görenek ve adetlerimize göre yapılması gereken bazı şeyler vardır. Önce nişan yapılır daha sonra düğün yapılır bunların hepsi yüksek masraflardır. Bu yüzden toplu para olmadan bunları yapmak imkansızdır. Bu yüzden insanlar bankalara kredi çekerek uzun vadede ödemeyi düşünür. Sadece bunlarla bitse iyi eve mobilya beyaz eşya ve tüm ihtiyaçları almak gerekir.

Ama bazen bankalar kişinin geliri düşük olduğu için ve kredi notu az olduğu için kredi vermez bu noktada kişiler Borç Para Veren Faktoringler şirketlere başvurur. Buradan alınan paralarda kredi notlarına bakılmaz. Size direk olarak istediğiniz parayı verirler. Bunun için sizden senetle imza alırlar yada kefil isterler. Yada malınız mülkünüz varsa ipotek koyarlar. Bunları göze alıyorsanız hemen gidin alın. Zaten sitemizde telefon numaraları ve adresleri bulunmakta. Umarız istediğiniz borç paraya ulaşırsınız.

2 yorum

  1. Merhabalar elden ve bankaya toplamda 40 bin lira borcum var 40 bin lira kredi yada senetle borç verebilicek varsa ayrdimci olabilirse sevinirim numaram 3200 lira maaşım var ayda 1000lira olarak geri öderim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*