Borç Para Veren İş Adamları Ve Kurumlar

Acil Borç Para Veren Kurumlar, İş Adamları, İş Kadınları, Sanatçılar, Şirketler, Vakıflar,Anında Kredi Veren Kurumlar, Acil Nakit, Para Yardımı Yapan Kurumlar

Ülkemiz de ve dünya da yaşanan ekonomik koşullar, krizler, ekonomik dalgalanmalar, ihtiyaçlarını sonsuz olması , bunu karşılayacak üretim imkanlarının yetersiz olması ve pek çok faktör nedeni ile insanlar borç paraya , acil nakit paraya ihtiyaç duyarlar. Üretim yapan ülkelerde aileler kendi ihtiyaçlarını örneğin en temel ihtiyaçlarını güvenlik, yeme , içme, barınma, eğitim, saygınlık gibi ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılarken , gelişmekte olan ülkelerde bu ihtiyaçları bir kişinin karşılaması zor olmaktadır. Yabancı ülkelerde bir iş kurmak, şirket kurmak alınan vergilerin veya alınmayan vergiler nedeni ile çok kolay olurken , gelişmekte olan ülkelerde kişilerin dış ekonomiye bağlı olması olması ile üretim, işçilik, Hammade alımı , satımı, ar-ge , gibi pek çok gider kaleminin yüksek olması maliyetleri artırmaktadır. Durum böyle olunca bir kişinin iş kurması o kadar da kolay gözükmemektedir. SGK ‘lı bir işte çalışmakta zor olsa da bankalar kişinin ikinci bir işte çalışması veya kendi adına iş kurması yönünde bir çok kredi vermektedir. Devlette kişilerin iş kurması için pek çok finansal krediyi kişilerin hizmetine sunmaktadır. İş Kurmak isteyenlere sıfır faizli kredi için linkimize tıklamanız yeterlidir.  Pek çok banka ve aracı finansal kurum sıfır faizli bir çok kredi vermektedir. Bankaların bu fırsatlarını zaman zaman internet sitemiz de paylaşıyor , olacağız. Acil para bulma yolları adlı yazılarımızı dikkatle okuyabilirsiniz. Bir çok dernek, hayırseverler, iş adamları, şirketler, vakıflar ihtiyaç sahiplerinin yanında yer alarak onlara yardım etmektedir. Koç Holding, Sabancı gibi büyük kurumlar, kurdukları dernekler, vakıflar , sayesinde ihtiyaç sahiplerine yardım etmektedirler. Bir çok sanatçı, zengin iş adamı, zengin iş kadını, gibi kişiler ihtiyaç sahiplerine yardım etmektedir. İhtiyaç sahipleri bize ulaşarak,  yardım yapmak isteyen iş adamı, hayırsever kişiler ile bir araya getirilebilir. Zengin ve yardım yapmak isteyen bir çok kişi ile yardıma muhtaç olan kişiler bizlere mail atabilir.

5 yorum

  1. merhaba kolay gelsin bankaya faize bulaşmak istemiyorum…fazla uzatmayacağım işlek durumda yeri güzel arkadaşıma ait olan mini marketi devren satın almak istiyorum..150.000 tl lazım..borcuma sadık bir insanımdır…..allaha emanet olun..

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*