Borç Para Veren Tefeciler

Borç Para Veren Tefeciler Telefon Numarası Antalya Ankarada Senetle

Yaşam insanlar için yaratılmıştır. İyi de olsa kötü olsa dünyaya gelmişiz bir kere hayatımızı sürdürmek zorundayız her ne kadar zor durumlara düşsek de ama parasızlık sanırım en zoru. Çünkü para olmadan hiçbir şey yapamıyorsunuz. Bir evde oturmak para, elektrik, su, doğal gaz, internet, telefon gibi giderleri ve ihtiyaçların fatura tutarlarını ödemek için para gerekiyor.

Tam bu durumda ülkemizdeki ekonomi ve piyasa iş koşullarını ele alırsak verilen ücretlerin yetersiz olduğunu ve çoğu kişinin zor zar geçindiğini görebiliyoruz. Çoğu kişi asgari ücretle ev geçindirmeye çalışıyor gerekirse ek iş yapıyor para kazanmanın çeşitli yollarını arıyor.

Eğer maaşınız yetmiyorsa ve acil nakit ihtiyacınız varsa sizde bankalara kredi başvurusu yapabilirsiniz. Genelde ufak miktarda ihtiyaç kredileri onaylanmaktadır. Ama kredi notunuz düşükse işiniz biraz zor. Çünkü sizin ödeyemeyeceğini düşündükleri için size kredi çıkarmazlar. Bu yüzden sizde kredi kartı veya farklı borçlarınızı kapatmak için alternatif bir yöntem arıyor olabilirsiniz.

Bundan sonra yöneleceğiniz kişiler Borç Para Veren Tefeciler olmasa daha iyi olur. Çünkü sizi kısa dönem içerisindeki maddi bunalımınıza bir çözüm olabilir ama geri ödeme yaparken sizden alacakları faiz oranları ve komisyonlar yüksek olacağı için bu sefer yeni bir sorun ve problemle karşı karşıya kalabilirsiniz. Oysa banka gibi finansal kurumlardan borç almış olsaydınız size yapılandırma taksitlendirme yapıp ödeme kolaylığı sağlarlardı fakat tefeciler bunu silah zoru veya korkutma şeklinde yaparlar. Buda sizin ve ailenizin can güvenliğini tehlikeye atmaktadır. Bir işe bulaşmadan önce tekrar düşünmenizde fayda var.

9 yorum

  1. kenan özel sektör fabrikada 22 yıldır çalışıyorum 90000 tly ihtiyacım var uzun vadeli istıyorım aylık 1500 odeme yaparım medeni durumum evli üzerimde 4/3bana ait daire var

  2. ramazan toğa . şanlıurfa 28 yaşındayım fotoğrafçılık yapıyorum bekarım aylık 3500 tl gelirim var bankalarla sorunu ben yaşamadım benim abilerim kredi kartımı elimden aldılar ben askere giderken kullanmışlar ve yatırmamışlar bundan dolayı kara listeye girdim sicilim bozuldu ve şuan acil ödemem gereken 10 bin tl borcum var ve bankalara olan borçlarıda kapatmak istiyorum bunun içinde 10 veya 15 bin yeterli olur aylık ödeyebileceğim tutar 1750 tl

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*