Borç Para Veren Tefecilerin Telefon Numaraları

Borç Para Veren Tefecilerin Telefon Numaraları Acil Tefeciler Yerler Senetle Şirketler Adresleri Cemil

Hoşgeldiniz sevgili ziyaretçiler. Bugün sizlere zor anda para bulma yolları, sıkışık insanlara maddi yardım, senetle kredi çıkarma işlemleri ve bunların finansmanını sağlayan Tefeci Telefon Numaraları hakkında bilgiler vereceğim. Şimdi merak edilen bir çok soru var. Bu insanlara nerede yaşar, borcu nasıl verir, ne kadar faiz alır, senet imzalatır mı, ne kadar ön ödeme komisyon ister, kaç ay vade yapar, neye göre kredi verir gibi. Bunların hepsine yanıtlar vereceğiz. Televizyonlarda, dizilerde ve filmlerde gördüğümüz gibi değildir aslında her şey. Para arıyorum diyen herkesin yanında bitmezler anında. Eğer sizi tanımıyorlarsa tanıdık vasıtasıyla yanlarına gitmediyseniz ve referans göstermediyseniz size tefecilik yaptıklarını söylemezler.

Yani eğer aracı biri yoksa bu kişilerle iletişim kurmanız biraz zor. Bazıları internet sitelerinde alenen numaralarını paylaşıyor. Ama bu kişilere ne kadar güvenebilirsiniz. Çünkü bunlar böyle rahat davranıyorsa demekki bu işe yeni başladılar müşteriye ihtiyaçları var. Çoğunlukla gerçek olanlar telefon üzerinden bilgilendirme yapmaz. Yani telefon kayıtları alınabilir dinlenebilir diye yüz yüze iletişimi tercih ederler. Sizinle tenha bir yerde buluşup detayları anlatırlar. Sizde eğer sitemizin yorum bölümünden ilan bırakırsanız size ulaşmalarını sağlayabilirsiniz. Tefecilerin sizden istediği bilgiler genel olarak şunlardır.

İsim Soyisim, Yaş, Yaşadığınız İl, Mesleğiniz, Medeni Durumunuz, Aylık Geliriniz, Neden Paraya İhtiyacınız Var, Kaç Paraya İhtiyacınız Var, Kaç Ayda Ödeyebilirsiniz, Bankalarla Sorununuz Varmı, Kredi Kartı Kullanıyor musunuz?

Başvurlarınızı bekliyoruz..

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*