Dolar Yükselişte

Dolar , Kuru, Hesaplama,TL  , Dolar Kuru Ne Kadar?

Dolar TL bazında giderek artış yönlü bir yükseliş göstermekte. ABD faiz oranlarının yükseleceği endişesiyle doların da fiyatı giderek yükselmektedir. Cuma günü 2,99 civarında haftayı kapatmıştı. Fakat Pazartesi itibari ile 3,0178 civarına geldi. Yazılan rakamalar dünya ekonomisindeki gelişmelere göre anlık değişim gösterebilir. Bu anlamda piyasaları anlık takip etmekte fayda var. Piyasaları isterseniz siz isterseniz sizin adınıza alım satım yapacak olan yatırım uzmanları tarafından paranızı al sat emri ile anında para kazanabilirsiniz. Bunun için linkimize tıklamanız yeterlidir. Paraya ihtiyacınız varsa o halde size sunacağımız kredi kampanyaları yazılarımızı özenle ve dikkatle okuyabilirsiniz. Dolar kurunun 2016 rakamlarına göre yükselme sebepleri aşağıdaki piyasa koşullarından kaynaklanmaktadır;

Deutsche Bank Kaynaklı endişeler, doların fiyatının yukarı yönlü olmasına sebep oluyor.

Yellen açıklama yaparak doların yukarı yönlü çıkacağı yönlü konuşma yapması , doların fiyatının yukarı yönlü olmasına sebep oldu.

Yurt İçinde ohal durumunun uzaması

OPEC’in kasım ayı itibari ile üretim kesintisi yapması doların seyrinin değişmesine neden olacak.

ABD beklenen tarım dışı istihdam raporunun bekleniyor olması doların yükselişini artıran sebepler arasında olacak.

Doların yükselişini belirleyen en önemli sebepler savaşlar, anlaşmalar, yatırım kararları ülke içinde olan bir çok unsur doların seyrinin yukarı yönlü olmasına sebep olacaktır. Dolara anıda yatırım yapmak ve para kazanmak için Akbank, Garanti Bankası, İş Bankası , Yapı Kredi Bankası , GCM Forex gibi kurumlara başvurabilir , yatırımlarınızı anlık değişimler ve piyasa verileri ile ikiye katlayabilirsiniz.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*