EFT Saatleri Garanti Bankası

EFT Saatleri Garanti Bankası İşlem Kaça Kadar 2016

Ülkemizdeki en büyük ve en çok kullanılan bankalardan biri olan ve güvenilir olarak bilinen ayrıca çok fazla sayıda şubesi ve atm bankamatik yeri olan bir bankadır. Garanti Bankası daima müşterilerinin düşünce ve önerilerini dikkate almaktadır. Bu yüzden diğer bankalar gibi kendi ilkeleri yolunda ilerlemezler sürekli kendilerini geliştirirler. Çoğu banka akşam 17:00 saatine kadar EFT işlemini yapıyor. Müşterilerinin istekleri doğrultusunda EFT Kapanış Saati 17:15 olmuştur yeni düzenleme ile birlikte. Para transferi işlemini internet bankacılığı üzerinden, mobil uygulama, şubeler ve telefon bankacılığı ile rahatça ve kolayca yapabiliyorsunuz.

Garanti Bankası EFT Saatleri Kaçta Başlıyor Kaça Kadar Sürüyor ve Bitiyor
2016 yılı itibari ile sabah saat 09:00 ile akşam 17:15’e kadar EFT yapabiliyorsunuz. Bu saatler içerisinde yaptığınız para transferleri aynı gün içerisinde karşı tarafa aktarılmış oluyor. Bu saatleri dışında yaptığınız EFT’ler bir sonraki gün mesai saatleri başlamasının ardından gerçekleştiriliyor. Eğer bu işlemi Cuma günü yaptıysanız araya cumartesi pazar gireceğinden dolayı pazartesi sabah saat 09:00 itibari ile geçiş yapmış olacaktır.

EFT İşlemleri Ne Kadar Zamanda Sonuçlanır

Genelde 5 ile 10 dakika içerisinde para karşıya ulaşır ama bankadaki yoğunluğa göre bu süre uzayabilir. Manuel işlem yapıldığı için süre değişkenlik gösterebiliyor. Bu yüzden kesin bir zaman süresi verilemiyor. Bu işlem havale yaparken anında geçer. Acil ise aynı banka üzerinden göndermeniz de fayda var.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*