Faizsiz Anında Kredi Veren Bankalar

Faizsiz Kredi, Kredi Kartı , Faizsiz Kredi Veren Bankalar, Faizsiz Kredi Ve Kredi Kartı 2016, Faizsiz Kredi Devlet

Bankalar zaman zaman faizsiz kredi vermektedir. Genellikle yıl sonuna doğru bir çok kampanya yapmaktadır. Belli orandaki nakit parayı faizsiz olarak hesabınıza geçmektedirler. Şu an için bir çok banka faizsiz kredi kampanya yapma yolunda. Bunların başında Odeabank gelmektedir. Odeabank şuan da faiz almadan belli limitteki parayı kredi olarak vermektedir. Bank’O Card Axxess’e başvuran kişilere faizsiz kredi vermektedir. Şu an için kampanya gereği 1000 TL kadar nakit parayı faiz almadan hesabınıza geçmektedir. 1000 TL ücretsiz , faizsiz Taksitli Nakit Avans fırsatı kaçırmamalısınız. Kredi Kartına Faizsiz kredi veren Bankalar hakkında bilgi almak için linkimize tıklamanız , yeterlidir.

Odeabank’ın Kredi Kampanyası İçin Yapmanız Gerekenler;

Odebank Bank’O Card Axxess başvuru yapmanız gerekiyor.

Bu banka kartına ilk kez başvuru yapan kişiler bu kredi kampanyasına dahil olacaktır.

Kredi kartınız onaylandıktan sonra 1 Ekim 2016-31 Ekim 2016 tarihleri arasında 1000 TL faizsiz krediniz hesabınızda olacaktır.Kredi Kartınızın onaylanması için ,Kredi Kartı Başvurusu hakkında detaylı bilgi için linkimize tıklamanız yeterlidir.

Kredi Kartınızın onaylanması için kredi notunuzun Kredi ve kredi kartı onay durumuna uygun olması gerekir. Bunun için kredi notunuzun yüksek olması gerekir.

Odeabankın yaptığı bu kampanyaya sadece 1250 TL limit tanımlanan veya daha yüksek limit tanımlaması yapılan kişiler yararlanabilir. Odeabank şu anda Oksijen Hesapla size özel faiz oranı ile vadeli TL hesabı açmaktadır. Böylelikle yatırım yaparak paranızın değerini yükseltebilirsiniz. Oksijen hesap hakkında ayrıntılı bilgi için linkimize tıklamanız yeterlidir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*