Kara Liste Affı 2024 Varmı Kredi Sicil Affı Ne Zaman Çıkacak

Kara Liste Affı 2020 Varmı Kredi Sicil Affı Ne Zaman Çıkacak mı Kredi Kartı Mağdurları Müjde Çıktımı Yürürlüğe Girecek Son Dakika Sorgulama Yeniden Gündemde

Merkez bankası artık yeni düzenlemeler yapıyor. Cumhurbaşkanının talimati ile harekete geçen bankalar kırmızı kalem ile üstünü çizdikleri müşterilerine af çıkarıyor. Artık kara listeye girip sicili bozuk olan kişilerin geçmişleri silinecek ve kredi ve kredi kartı kullanabilecek. Eski ödemelerinde problem yaşayıp yıllarca bankalarla problem yaşayan kişilerin beklediği müjdeli haber geldi. 2017 yılında tüm herkese af geliyor.

Esnaflar, bireysel müşteriler sizde ihtiyaç kredisi çekebilecek, kredi kartı ile rahatça taksitli alışveriş yapabileceksiniz. Tüm bunları yapabilmek için çok az kaldı 1 ay daha bekleyin ve yeni yıl ile birlikte bankaya başvurunuzu yapın. Size kredide verecekler kredi kartı da verecekler. Kara listeye girenler üzülmeyin bu haberi dikkatle okuyun.

2016 yılında çok büyük sorunlar yaşadık. Ama bu yıl güzel bir yıl olsun ve herkes mutlu olsun. Banka kredi çekmiş kişilerin taksitlerini ve ödemelerini zamanında yapmayınca kişiyi uyarıyor. Kişi 90 gün sonra yani 3 ay sonunda hala ödemezse bu sefer yapılandırma yapılmak isteniyor bunu da yapıp ödemezse kişiye icra davası açılıyor avukatlık olup mahkemelik şekilde yargılanıyorsunuz. Bu yüzden ödeyemeyeceğiniz kredileri çekmeyin.

Bunun dışında kredi kartı ile yaptığınız harcamaları da lütfen ölçülü yapın daha sonra mağdurlar arasında yer alıp af dilemeyin. Borçla borç kapatılmaz bunu da unutmayın.

3 yorum

  1. nurcan saçılık ,zonguldak ereğli ,44 yaşındayım ,kamuda memur olarak çalışıyorum evliyim aylık gelirim 3500,rahmetli olan annemin kanser tedavisi için çektiğim krediler nedeni ile mali sıkıntım var ,gecikmelerden dolayı kredi notum düşük, 15 000 tl ye ihtiyacım var . kdz ereğli de senetle altın veren kuyumcu arıyorum ,yanlız ön ödeme ,masraf adı altında para isteyenler ulaşmasınlar çünkü 3 defa dolandırıldım .Aylık 1000 tl ödeme yapabilirim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*