Kara Listeye Giren Kişiye Kredi

Kara Listede Olan Kişiye Banka Kredisi ;

Kredi alarak yatırımları güçlendirmek artık çok kolay. Telefon Bankacılığı, İnternet Bankacılığı, Sms ile , veya banka şubesine giderek kredi çıkarabilirsiniz.

Kimi İnsan ev almak için, kimisi evlenmek, araba almak, seyahat, borç kapama,balayı, yurt dışına çıkmak, iş seyahati, yat almak , eğitim giderleri gibi pek çok gider kalemlerini karşılamak için paraya ihtiyaç duyar.  Alınan maaşların yetersiz olması nedeni , ev kirası , çocukların okul masrafı derken kişilerin kredi ihtiyacı doğar.

Kredi çıkarmak için kredi koşullarını sağlamak gerekir. Hiç bir şekilde ödeme düzensizliğine girmemek gerekir. Kredi kartı harcamalarının ödemelerinin düzenli olması gerekir.Kara listede olan bir kişi büyük bir ihtimalle daha önce bankadan kredi çekmiş fakat ödemelerini ya yapmamış veya zamanında ödeme yapmamıştır. Maaşına haciz koyulmuş kişidir. Kara Listeye girmiş bir kişiye kredi çıkma ihtimali yoktur. Kredi borcunu ödemeden kara listeden çıkamaz. Kredi borcunu ödemiş olsa bile belli bir yıl sonra kredi çekebilir. Kara Listede olan kişilere devlet belli koşullar altında af getirebiliyor. Bunu için kara listedeki kişilere af yazımızı linkimize tıklayarak okuyabilirsiniz.

Bir kişi kredilerinin onaylanmasını istiyor ise iyi bir gelire, mal varlığına, kredi ve kredi kartlarının ödemelerinin düzgün olması gerekir. Gelirinin kredi çıkarmaya uygun olması gerekiyor. Kredi notunun yüksek olması gerekir. Bankalar ve diğer finansal kurumlarla ilişkisinin iyi olması gerekir. Banka güven sağlayan kişiler ile çalışmak ister. Bu anlamda kişilerin giderinin gelirine oranla düşük olması ve bankaya krediyi ödeyebileceği garantisi vermesi gerekir.  Kara listede olan kişiler başka yollar ile kredi çıkarabilir. Örneğin gelir düzeyi yüksek olan daha önce bankalarla hiç bir ödeme sorunu yaşamamış emekli maaşı alan annesi veya babası üzerinden kredi çıkarabilir. Banka anneye kredi çıkarır çocuğu da annesine kredi ödemesi yapabilir. Bu anlamda arada gelir düzeyi düzgün bir kişiye ihtiyaç vardır. Kredi çıkaracak kişi bulamaz iseniz o zaman acil para kazanma yolları adlı yazımızı okuyarak kendinize yeni bir para kazanma yolu bulabilirsiniz.

4 yorum

  1. Cok acil 3000tly ihtiyacim var odeyemezsen cezaevine gircem subatta bi cocugumuz dunyaya gelcek onu gormemek istemiyorum ne olur bi hayir severlerinden yardim istiyorum cok acil

4 geri izleme / bildirim

  1. Anında Taşıt Kredisi Veren Bankalar | Kredipara.org Senetle Kredi, Borç Para, Kredi Notu Sorgulama, Acil Nakit
  2. Kara Listede Olan Kişiye Kredi Kartı | Kredipara.org Senetle Kredi, Borç Para, Kredi Notu Sorgulama, Acil Nakit
  3. Market Alışverişlerinde 3 Taksit Dönemi | Kredipara.org Senetle Kredi, Borç Para, Kredi Notu Sorgulama, Acil Nakit
  4. Kredi Ve Kredi Kartı 2016 Yapılandırma | Kredipara.org Senetle Kredi, Borç Para, Kredi Notu Sorgulama, Acil Nakit

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*