Kredi Başvuruları Neden Red Edilir?

Kredi, Acil Kredi Veren Bankalar, Kredi Başvurusu Reddedilme Nedenleri, Kredi Notu

Bankalar ve Finansal kurumlar kişilere ve kurumlara finansal destek sağlamak üzere kâr amacı güden kurumlardır. Tüm bankalar ve aracı firmalar size kredi vermek için masa başında veya dolaşarak sizleri bağlı bulundukları kurumlar da beklemektedir. Kredi başvurunuzun red edilme nedenleri kişilere ve kurumlara göre değişiklik arz etmektedir. Genelikle kredi alabilme koşullarına uymayan kişilere veya kurumlara kredi çıkmamaktadır. Kredi notunuzu öğrenmek için linkimize tıklamanız yeterlidir. Krediniz neden onaylanmaz öncelikli olarak bunu bağlı bulunduğunuz bankaya sormalısınız. Kredim neden onaylanmadı diyerek. Kredinizin onaylanması için belli kriterlere uygun olmanız gerekir. Aynı anda milyonlarca kez bankaya başvuru yapmanız kredi notunuzun düşmesine kredinizi onaylanma sürecini düşürür. Gereksiz yere kredi başvurusunda bulunmayın. Kredi miktarının yüksek olması bunu karşılayacak ekonomik düzeyinizin olmaması. Her müşteri bankaya gider fakat herkesin kredisi onaylanacak diye bir durum söz konusu değildi. Geliriniz krediyi karşılayamaz ise krediniz onaylanmaz. Bu sizin için de faydalı bir durumdur. Kredisi onaylanmayan kişiler mutlaka acil para bulma yolları adlı yazımızı okumalıdır. Gelir durumu yetersiz olan kişilerin kredileri onaylanmaz. Bir iş yerinde en az 6 ay sigortalı olarak çalışıyor olmanız gerekir. Kredi kartı ödemelerinizin düzgün olması borçlarınızı zamanında ödemeniz gerekir. Borçlarınızın en azından asgari ödeme tutarını borç yükümlülüğünde bulunduğunuz bankalara yapın. Kanuni takipte olan ve kara listede olan kişilerin kredileri onaylanmaz. Hızlı kredi başvurusu alan bankalar için linkimize tıklamanız gerekir.

5 yorum

  1. Merhaba ben kamuda öğretmenim aylık gelirim 4170 tl 30000 tl krediye ihtiyacım var borçlarımı tek bi noktada toplamak istiyorum evliyim eşimde özel sektörde öğretmen bankalarla geçmiş dönemde sorun yaşadığım için kredi notum 0 görünüyor aylık 1500 ödeyebilirim

  2. merhaba ben özel sektörde 1600 tl ile çalışıyorum bana 5000 tl acil kredı gerekmekte . daha önce banka ile sorun yaşadım başka bır yerden borcum var aaş haczı gelmiş tek seferde onu kapatmam gereklı aylık 300 ödeme yapabilirm bana dönüş sağlarsanız sevinirim.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*