Kredi Çıkartılır

Kredi Çıkartılır 2016 Telefon Nedir Bursa Forum İzmir İletişim Ekşi Ankara Nasıl Bir Site Komisyonla Acil Nakit Paraya İhtiyacım Var Herkese Hizmeti Kredisi Çıkmayanlara Başvurusu Anında Sorunlu Kredileriniz

Evet değerli ziyaretçilerimiz bugün sizlere yepyeni bir kampanyamızdan bahsetmek istiyoruz. Bize başvuran müşterilerin yüzde 90’lık bir kısmının bankalarla sorunları var. Kimi borcunu ödeyememiş kara listeye düşmüş, kimi gecikme yapmış kırmızı kalem yemiş, kimisi icralık, avukatlık, davalık, mahkemelik olmuş sicili bozulmuş biz hepsini yok sayıyor ve bu kişilere kolayca kredi veriyoruz.

Peki nasıl oluyor bu işlem diyorsanız. Biz kendi bünyemizde bulunan mali kaynaklarımız ile insanlara senetle borç veriyoruz. Kefilsiz, İpoteksiz şekilde bunu gerçekleştiriyoruz. Peki ne kadar faiz komisyon alıyorsanız ön ödeme, dosya masrafı, noter ücreti var mı diyenlere ise yok diyoruz. Çünkü biz sizden herhangi bir para talep etmiyoruz. Şöyle ki örneğin 10.000 tl aldınız bunu 12 vade yaparsanız siz bunu 12.000 tl olarak ödüyorsunuz. Bankaların bile yapmadığı faiz oranları uyguluyoruz yani çok düşük rakamlar.

Komisyonla Kredi Çıkartılır diyenlere inanmayın hepsi dolandırıcıdır. Sizde Acil Nakit Paraya İhtiyacım Var diyorsanız doğru yerdesiniz. Herkese bu hizmeti veriyoruz. Şartsız, koşulsuz sizde paranızı alabilirsiniz. Bizim bu hizmetimiz yasaldır ve hiç bir hukuksuz işlem yapılmamaktadır. Para ve Kredi Hizmeti‘nden yararlanmak isteyen kişiler yorum bölümüne isim, kredi miktarı ve neden paraya ihtiyacı olduğunu yazarsa biz kendilerine ulaşıyoruz ve görüşmelerimizi gerçekleştiriyoruz.

Kredisi Çıkmayanlara Kredi Çıkarılır – Acil Kredi Başvurusu yapın.

6 yorum

  1. Mrb
    Eskişehirde yaşiyorum 25 yaşindayim evliyim Şatiş pazarlama üzerine çalişiyorum bankalarda sicil bozuk aylik net 2850 tl gelirim var 2500 tl ihtiyacim var aylik 1000 tl ödeme yaparim

  2. Ankarada oturuyorum, emekliyim, özel sandık emeklisi olduğum için maaş aktaramıyorum. Açık ya da kapalı herhengi bir icra kayıtım yok,kredi notum düşük olduğu için bankalardan kredi kullanamıyorum. 10.000 TL ya ihtiyacım var.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*