Kredi Kartı Sahiplerine Müjde

Kredi Kartı 2016 haber, kredi kartı yapılandırma, güvenliği,Kredi kartı olanlar dikkat, kredi kartına sıfır faizli kredi

Artık hemen hemen her işlemi size tanımlanan kredi kartı ile yapmanız mümkün. Bankacılık İşlemleri Sadece kredi kartı  ile değil bankamatik, veya atm’den kartsız olarak girilen şifre ile yapmak çok kolay. Banka da saatlerce sıra beklemenize gerek yok. Çalışma koşullarının ağır olması, alışveriş yapmaya imkan vermezken artık her türlü alışverişi İnternet üzerinden rahatlıkla yapabiliyoruz. İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde şifre güvenliği çok önemlidir. Tüm bankaların İş Bankası, Akbank, Yapı Kredi Bankası, Garanti Bankası, Türk Ekonomi Bankası, Odeabank, Finansbank, Ziraat Bankası, T Bank , Şeker Bank, İng Bank, Burgan Bank ve Türkiye deki tüm bankaların birinci kuralı güvenliktir. Güvenlik ve zaman yönetimi bankacılığın temel kuralıdır. Şifre güvenliği hem bankaların hem de bireysel ve kurumsal kullanıcıların en önemli birinci kuralıdır. Bankalar kesinlikle şifrenin , annenin evlenmeden önceki soy isminin ikinci kişilerle banka görevlileri de dahil olmak üzere kimse ile paylaşılmaması konusunu sık sık gündeme getirirler. Şifre güvenliği hakkında detaylı bilgi için linkimize tıklamanız yeterlidir.

Yargıtay 19 . Hukuk Dairesi İnternet üzerinden sahte şifre oluşturularak yapılan harcamalardan sadece müşteri sorumlu tutulamaz kararını aldı. Yapılan araştırmalar sonucunda müşterinin kredi kartı, ATM kartı gibi kartlarının müşteriden habersiz olarak kullanılarak yapılması durumunda sorumlunun sadece müşteri olmadığı müşteriden habersiz olarak sahte şifre oluşturularak yapılan harcamalardan bankanın da sorumlu olduğu haberi verildi. Müşterilerin kredi kartları sanal kartları İnternet bankacılığı ile yapılan sahte harcamalardan bankanın da sorumlu olduğu bilgisi verildi. Yapılan dolandırıcılık sahtecilik gibi işlerde tüm bankalar kimin sorumlu olduğunu kurduğu istihbarat teşkilatı sayesinde açığa çıkarır. Bu konu da kesin katı kanunlarla beraber hareket ederler. Hiç bir insanın banka içinde parası kalmaz. Er ya da geç parası kendisine teslim edilir. Kredi kartına sıfır faizli kredi veren bankaları öğrenmek için linkimize tıklamanız yeterlidir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*