Maddi Yardım Almak İstiyorum Para Yardımı Yapanlar

Maddi Yardım Almak İstiyorum Para Yardımı Yapanlar Sosyal Yardım Hattı Kurum ve Kuruluşlar

Ülkemizde paraya sıkışan acil nakit ihtiyacı olan borç para bulma derdi olan bir çok insan ve aile var. Bunların nedeni ekonominin kötü olması, piyasa şartlarının zorluğu, iş yerlerinden alınan ücretleri az olması, gençlerin iş bulamaması, her şeyin pahalı olması, reklamların özendirici nitelikle olup insanların ihtiyacı olan şeyleri alması, tutumlu davranmayıp parayı boş yerlere harcanması, marka ürünlerin fiyatlarının yüksek olması ve daha bir çok sayabileceğimiz neden vardır. Örneğin bir aile evli ve bir çocukları var diyelim. Çalışan kişi baba ve 1300 tl asgari ücret alıyor. Oturdukları ev 900 tl kira. 200 tl faturalar geliyor. Geriye kalıyor 200 tl peki bu insanlar bunu yiyecek içecek ihtiyaçları için mi kullansın. Çocuğun okul masrafları için mi yoksa giyecek masraflarını karşılamak için mi?

İşte bu sorular insanların aklını kurcalıyor. Bu yüzden ailede genelde eşin çalışması gerekiyor. Yoksa geçinmek imkansız gibi gözüküyor. Çocuk anne-babaları bırakılıp emanet edilip el birliği ile ayakta kalmak gerekiyor. Tabi bunların gerçekleşmesi için iş bulmak gerekiyor yada sağlıklı olmak lazım. Eğer sağlık yerinde değilse yine sıkıntı. Bu sefer bulunduğunuz ildeki yardım kuruluşlarına başvurabilirsiniz. Başvurduktan sonra zor durumda olduğunuzu ispatlarsanız ufakta olsa buralardan para yardımı alabilirsiniz. Belki böylece geçiminizi sağlayabilir bütçenize katkı sağlayabilirsiniz. Yada evden çalışabileceğiniz aile bütçesine katkı sağlayabilecek işlerde yapabilirsiniz. Bunları sitemiz üzerinden okuyarak gerçekleştirebilir. Dertlerinize çare bulabilirsiniz. Sizlere her zaman destek olmak için yazılarımız ile yayıncılık hayatımıza devam edeceğiz.

Para Yardımı Yapan Zenginler

2 yorum

  1. Borçlarımdan dolayı zor durumdayım banka borçları yardımlarınızı bekliyorum emekli yim ama kalabalık ayleyiz binikiyuz maş veriyor devlet odakiredilere gidiyor bu yüzden zor durumdayim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*