Multineti Paraya Çeviren Yerler Nakite Çevirme

Multineti Paraya Çeviren Yerler Nakite Çevirme Nasıl Çeviririm Yemek Fişi Ticket Sodexo Setcard Kartı Çevirecek Yer Kırdırma Bozdurma Yerleri İstanbul Ankara Bozan Kıran Yerler

Bu makalemizde siz değeli ziyaretçilerimize iş yerlerinin çalışanlarına yemek ihtiyaçlarını gidermeleri için verdikleri kartları nasıl nakit paraya çevireceklerini anlatacağız. Bir çok yolu ve yöntemi var size en uygun olanı seçip deneyebilirsiniz. Acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

İlk seçenek olarak şunu söylemek istiyoruz. Eğer ki ev ihtiyaçlarınızı karşılamanız gerekiyorsa boşuna komisyon ödemek yerine sizde gidip buralardan komisyon vermeden alışveriş yapabilirsiniz. Örneğin Happy Center, Kim, Çetinkaya ve diğer benzeri alışveriş merkezleri bu kartlar ile ödeme kabul etmekte. Sizde size en yakın geçen marketi bulup buradan alacaklarınızı alabilirsiniz.

Bunu yapmak için buraya tıklayın şehir ve ilçe seçin geçen yerleri sorgulayın. Bir çok ufak markette geçmekte olduğunu zaten göreceksiniz. Bazılarında gıda yapılıyor sadece bazılarında ise tüm ürünlerde geçerli oluyor. Bunu kasaya sormanız gerekiyor.

Bunun dışında paraya çevirmek için bir çok şirket ve kurum var. Bu kuruluşlar genelde %10 komisyon ile karttaki miktarı çekerler ve size nakit olarak öderler. Fakat bu doğru değildir. Multinet firması bunu duyarsa o iş yerinin anlaşmasını bozar. Bu yüzden bu işler el altından yapılır. Bakiyeleri boşaltırlar ve size gizlice verirler.

Dikkat etmeniz gereken noktalar siz bir kısmını çekin dersiniz hepsini çeker size az para verir bir daha kişiye ulaşamazsınız. Garanti olması açısından fişini alın ve telefondaki mobil uygulamasından bakiyeyi kontrol edin. iOS ve Android uygulamalarından takip edebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*