ÖĞRENCİYE ANINDA KREDİ KARTI VEREN BANKALAR

Üniversite Öğrencilerine Anında Kredi, Kredi Kartı Veren Bankalar;

Öncelikle üniversiteyi kazanan tüm öğrencilerin başta anne ve babalarını,öğretmenlerin ve işi başarıyla yürüten tüm öğrencileri tebrik ediyorum. Zoru başardınız. Şimdi artık yolunuz çizme vakti. Kiminiz aileniz yanında kiminiz şehir dışında üniversiteyi kazandınız. Aileleriniz ayrı km’lerce uzağa gideceksiniz. Kiminiz yurtlarda kalacak, kiminiz ev tutacak kiminiz ise akrabalarınız yanında kalacaksınız. Doğal olarak giderleriniz artacak. Bankalar üniversite öğrencilerine özel kredi kartları çıkarmaktadır. Bankalar özel kampanyaları ile bedava kontör, sinema bileti, ücretsiz hesap işlemleri, fast food yerlerinde bol cihp para , belli oranda indirimler, tablet hediyeleri, gibi öğrenciye pek çok imkan sunmaktadır. Öğrenci kredi kartları genellikle 500 TL ile 1500 TL limitle sınırlanmaktadır. Öğrenci eğer çalışıyorsa limitte o  ölçüde yüksek olacaktır. En iyi öğrenci kartlarını size aşağıda açıklayacağım;

İş Bankasının İş’te üniversiteli kredi kartı

En az 400 TL limitli

Reklamlarda sunulan Maximum puanlarından yararlanılıyor.

Müzekart özelliği ile birçok müzeye girişten ücretsiz olarak yararlanabiliyorsunuz.

Türk Ekonomi Bankası TEB Bonus Kartı

Türk Ekonomi Bankası öğretmenler bankası olarak bilinmesi öğrencilere ve eğitime önem veren bir banka olması sebebi ile çıkardığı öğrenci kredi kartı ile öğrencilere bir çok avantaj sağlar. Bonus özelliği sayesinde bonus üye iş yerlerinde bol miktarda bonus kazanabilirsiniz. Hafta içi yapacağınız 50 TL ve üzeri harcamalarınızda hafta sonu sinema biletinin % 50 sini TEB karşılamaktadır. Eft , havale ücretsiz.

Akbank Üniversiteli Kredi Kartı

Axesa üye iş yerlerinde yapacağınız alışverişlerde bol cihp para kazanabilirsiniz. Tek sefer de yapacağınız harcamayı erteleme imkanına sahipsiniz.

Yapı kredi Bankası, Vakıfbank , Finansbank, Deniz Bank gibi bir çok banka da kredi kartı vermektedir. Hepsinin yaptığı kampanyalar , sağladığı hizmetler farklı olmaktadır. Buradan tüm Üniversite Öğrencilerine asgari ödeme tutarını mutlaka ödemelerini , hiç bir ödemeyi aksatmamalarını bir ekonomist olarak öneriyorum. İleri de krediye ihtiyaç duyulursa bankaların bakacağı ilk unsur ödemelerini zamanında yapmış mı ? olacaktır. Tüm öğrencilere başarılı yıllar diliyorum.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*