Para Yardımı Yapan Zenginler

Para Yardımı Yapan Zenginler Kişiler Kuruluşlar Dilekçe Örneği Hayırseverler Ünlüler Nereden Alabilirim Almak İstiyorum İşadamları Bulmaca Kiliseler Kurumlar Şirketler

Kredipara.org olarak para eksenli yazılarımıza devam ediyoruz. Türkiye’de bir çok insan açlık sınırında ve fakirlik çekiyor. Parasızlıktan evlerine ekmek su alamıyorlar. Bu yüzden nakit sıkıntısı çekiyorlar ve çevreden yardım bekliyorlar. Maddi Yardım Yapan Zenginler yazımızda belki de sizde size destek olacak bir kişi yada şirket bulabilirsiniz. Diğer bir uzantımız olan kredipara.net sitesinde yaptığımız habere onlarca yorum geldi ve zor durumda olan insanların feryatlarını gördük. İnsanlar Hayırsever değerli iş adamlarından yardım bekliyorlar. Bir kişi asgari ücretle çalışıp kira oturup 2 çocuğa nasıl bakabilir diye düşünüyor olabilirsiniz ama olmaz denilen oluyor ve bunlar başarılıyor yada yarım yamalak sefil bir hayat yaşanıyor.

Kimisi de iş kurma ümidiyle para yatırımı yapmış ya dolandırılmış ortağı tarafından ya işleri ters gitmiş iflas etmiş ve ihtiyaçlarını karşılamak için tefeciden para alıp ödeme günü geçince evlerine arabalarına haciz gelenler bile olmuş. Yada kimisi öğrenci yurt borçlarını ödeyemediği için yurttan atılmış bunalıma girmiş gençler insanın yüreğini sızlatıyor. Bazısı memur olduğu halde devletten sabit iyi bir maaş almasına rağmen başka yatırımlar yapmış ve paralarını kaptırmışlar. Ve etraflarından parası olan kişilerden borç istiyorlar. Gerçekten üzücü yorumları gördük ve inceledik.

Eğer sizde Para Yardımı Yapan Zenginler kimlerdir diye soruyorsanız doğru yerdesiniz hepsinin şirket ismini ve şahıs isimlerini paylaşacağız. Adres ve telefon numaralarından kendilerine ulaşabilirsiniz.

3 yorum

  1. Selamun aleyküm. Utanarak mesaj yazıyorum. 15 aylık bebeğim var. Eşimin çalışıyor olduğu restoran korona virüsü sebebi ile kapatıldı. İş kura gitti. Gün eksik demişler. Ev temizliyordum. Çağırmıyorlar. Sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakıfına gittim. Kayıt yapmıyoruz, toplantı yapmıyoruz dediler. Allah rızası için destek olurmusunuz?

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*