Peşinatsız Senetle Araba

Senetle araba almak artık 2018 yılında iyice kolaylaştı. Binlerce firma ve galeri toplu nakit parası olmayan kişilere senetle araba veriyor. Peki nerede bu peşinatsız senetle araba satanlar gelin göz atalım. 2. el taksitle otomobil satışı yaygınlaştı ve 81 ilde ilçelerinde bulunabiliyor. Bu yüzden sizlere peşinatsız senetle araba satan galericiler 2018 listesi bu sayfada yer alıyor.

Nasıl alınır diye düşünüyorsanız ilk olarak sıfır veya ikinci el satan yerlerden birini tercih etmelisiniz. Aylık geliriniz yüksek ise sıfır düşük ise 2. el düşünebilirsiniz. Daha sonra beğendiğiniz araba modelini ve rengini seçeceksiniz. Firmada sizlere senetleri hazırlayıp imzalatacak. Her ay belirlenen tarihte ödemelerinizi ve taksitlerinizi şirkete yapacaksınız ve arabanızın keyfini çıkaracaksınız.

Peşinatsız senet ile tamamına kredi araba nasıl alınır sorusunu yanıtlamaya çalıştık sizde sorularınız var ise aşağıdaki yorum bölümünden bizlere ulaştırabilirsiniz. Bu işi yapan belli başlı büyük firmalar var. Bunlar şu şekilde sıralanıyor. BirArabam, Wowwo, Fuzuloto, Otoshops ve diğer yeni kurulan şirketlerdir.

Hepsi çeşitli kampanyalar yaparak internet üzerinden kendilerine müşteri çekmeye çalışıyor. Senetlearaban.com üzerinden yaptığınız başvurular ve aldığınız arabalar için sizlere %10 indirim yapmaktayız. Yani 100.000 TL’lik bir aracı size indirimle 90.000 Tl’ye veriyoruz.

Sizde otomobil sahibi olmak istiyorsanız hemen yukarıdaki başvuru formunu doldurun aynı gün içerisinde müşteri temsilcimiz sizi arasın ve ofisimize davet etsin.

7 yorum

  1. 27 Yaşındayım. Kocaeli/Gebze. Bekar. Gecikmeli ödemelerim var onları ödemek istiyorum icraya düşmeden önce. Kamu Personeliyim. 6000 Maaşım var. 30 bin Tl ye kadar olabilir. Aylık 3000-4000 bin ödeyebilirim. cep

  2. Necdet Gündal yaş 56 öğretmenim evli 1 cocuk 6400 tl ek ders dahil takip ve haciz yok bazen k kartı geç ödeme birkaç gün unutuluyor banka limitlerim dolu 30000 senetle lazım bu parayla borçlarımı çevireceğim daha sonra 3 ay sonra rahatlıyorum 48 vade istiyorum şartlarınız nelerdir cevap bekliyorum iyi günler

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*