Senetle Altın ve Kredi

Senetle Kredi , Para , Altın, Araba, Veren Yerler, Verilir, Satan Yerler, Kuyumcu, Pendik,İstanbul, Mecidiyeköy, Bağcılar

 

Senetle Altın , Senetle Kredi veren kurum ve kuruluşlar hakkında bilgi vereceğiz. Ekonomide meydana gelen belirsizlikler, para bulmanın giderek zorlaşması, enflasyon karşısında paranın giderek değer kaybetmesi, sonucunda insanlar para yerine geçecek alternatif yollar aramaktadır. Şu anda dünya da meydana gelen korono virüsü sebebi ile sadece ülkemiz de değil dünya da panik havası yaşanmaktadır. Bu salgın hastalık devam ettiği sürece para değerini yitirecek para yerine geçecek altın , pırlanta, zümrüt gibi değerli taşınabilir paraya kolay çevrilebilir ürünler kıymetli olacaktır. 

Senetle Altın veren kuyumcular İstanbul, Ankara, Bursa, Tekirdağ, Ankara, Sivas, Gaziantep, Diyarbakır, İzmir, Muğla, Bolu, Sinop, Samsun, Ordu, Trabzon, Artvin , Erzurum, Erzincan, Van, Ağrı, Kars gibi şehirler de bir çok kuyumcu değil de belli olan kuyumcular da senetle altın veren yerler olabilir. İstanbul da kapalı çarşı , Eminönü kuyumcu kent gibi yerlere bakarak böyle yerleri araştırabilirsiniz. 

Bankalarla sorun yaşamış kişiler Akbank, Türk Ekonomi Bankası, QNB Finansbank, Garanti Bankası Bonus Kredi Kartı, Odeabank , Denizbank gibi pek çok bankaya giderek kredi çıkarmak için uğraşmaktadır. Bankalar kişilere para vermek için kurulmuş olan finansal kurumlardır. Sizlerle bankalar dışında hiç kimse para vermez. Ne sorun yaşarsanız yaşayın bankalarla olan finansal bağınızı koparmayın. 

Bankaların altın toplama zamanları da belli günlerde yapılmaktadır. Altınlarınızı bankada uzman kişiye giderek bozdurabilirsiniz. 

4 yorum

  1. Seyhan Ürüm evliyim.emekliyim Kırıkkale deyim.aylık gelirim 2000 tl 7000 tl lazım 36 ay vadeyle.daha önce bankayla sorun oldu.borç ödeme için para lazım kredi limit im dolu.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*