Senetle Altın Veren Kuyumcuların İletişim Numaraları

Senetle Altın Veren Kuyumcuların İletişim Telefon Numaraları Taksitle Para Kredi

Artık senetle altın almak tüm her yerde mümkün sayın ziyaretçilerimiz çünkü özellikle İstanbul’daki kuyumcular bunu meslek haline getirmiş durumda. Çoğu insanın nakit parası yok, kredi kartına az taksit yapılıyor. Bunun sonucu olarak insanlar senetle altın alma yöntemini seçiyor. Örneğin adam düğün yapacak toplu parası yok altın alması gerekiyor geline yada akrabası evlenecek ona altın yada bilezik takması gerekiyor bunun sonucu olarak cepte para olmayınca senet karşılığı imzalayarak bunu temin ediyorlar.

Sitemizden yaptığımız yayınlar sonucundan İstanbul odaklı olan senetle altın satan kuyumcular birliği tüm Türkiye üzerinde yayılmaya başladı. Tüm illerden ve ilçelerden bizlere satış için talepler geliyor. Ekibimiz 24 saat çalışarak bu taleplere yanıt veriyor. Gerek satışçılar gerek alıcılar arasındaki irtibatı koparmadan en hızlı şekilde ihtiyaçları karşılıyorlar. Hemen sizde başvurunuzu yaparak altınlarınızı teslim alabilirsiniz.

Bankaların kredi kartı ile yapılan taksitli altın satışlarına engel koyuldu. Önceden senete gerek kalmadan rahatça insanlar karta böldürebiliyordu fakat bu artık imkansız hale geldi. Bu yüzden senetle alım ve satım işlemleri hız kazandı. Bu işlemler eskiden daha yaygındı ama güven esasına dayalı olduğu için biraz esnaf açısından sıkıntılıydı. Şuanda bunu yapmanın herhangi bir cezası yok. Satıcı karşıdaki kişiye güven duymuşsa bunu gerçekleştirebiliyor.

Peki nereden bu Senetle Altın Veren Kuyumcuların İletişim Numaraları diyorsanız doğru yerdesiniz hemen bağlantılarımızdan kendilerine ulaşarak gereken bilgiyi alabilirsiniz.

8 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*