Senetle Altın Verenler İstanbul Mecidiyeköy

Senetle Altın Verenler İstanbul Mecidiyeköy Al Veren Kuyumcular Satan Satışı İletişim Şişli

Sitemizdeki senetle para ve kredi hizmetinden sonra gözlemledikten sonra altın ihtiyacı olan insanlarda var. Ve zaman zaman bize iletişim bölümünden yazıp taleplerini bildiriyorlar. Biz iyi niyetimizden bize yazan herkese yardımcı olmaya çalışıyoruz. Çünkü kimsenin borç altında ve parasız kalmasını istemiyoruz. Hepimiz başımızın üstündesiniz. Sizleri çok seviyoruz. Bizde kendimizi sizlerin yerine koyuyoruz ve zorlukları düşünüyoruz. Bizdeki olan maddi serveti sizlere aktarmak için can atıyoruz. Artık sizlere altın hizmeti de vermeye başladık. Şirketimiz bünyesinde bulunan kuyumcular zinciri ile sizlere altın veriyoruz. Adreslerimiz Mecidiyeköy ve Şişli semtlerinde yer almaktadır.

Eğer sizde senetle altın almak istiyorsanız yapmanız gereken çok basit. Nasıl bir altına ihtiyacınız var külçe mi, yüzük mü, bilezik, kolye mi, bileklik mi. Kimin için istiyorsunuz evleneceğiniz eşiniz için mi, yoksa yakınınız evleniyor ona takmak için mi. Ve ödemesini aylık ne kadar olarak yapabilirsiniz, toplamda ne kadarlık altına ihtiyacınız var hepsini bize yazın ve sizi arayalım.

İletişim hattımız 24 saat açıktır. Kuyumcular çarşısı içerisindeki yerimiz çok kolay bir noktadır. Ayrıca zeytinburnu üzerinde de açmayı düşünüyoruz. Borç para verilir bizim tarafımızdan siz orasını düşünmeyin gerekirse karşılıksız veririz. Taksitle Çeyrek, yarım, tam ve cumhuriyet altını veriyoruz. Dar zamanda acil para bulma yöntemleri bu şekilde sıralanıyor. Sizde seçiminizi yapın.

5 yorum

  1. Selamün aleyküm bir evlilik yapicam ve yeni bir eve tasinicam çoktan yapicaktim ama maddi imkansızlıklar dan hep erteledim çalışıyor isim var ama çalışmayla bunlar hemen halolmuyor heray 1000 TL odicek şekilde 30 bintl lazım yardımcı olursanız sevinirim
    Allah rızası için yardımcı olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*