Senetle Kredi Başvurusu 2024

Senetle Kredi Başvurusu 2021

2021 yılında korona virüs dünya pandemi hastalığı nedeniyle insanların paraya daha fazla ihtiyacı oldu. Herkes işsiz kaldı. İşi olanlarda sokağa çıkma yasağı ilan edildiği için çalışamıyor evde kalıyorlar. Açık olan işyerleri de piyasa durgunluğu sebebiyle çalışanlarını eve gönderiyor ve ücretsiz izin yaptırıyor. Bütün bu koşullar zaten zar zor geçinen halkımızı daha da çıkmaz bir yola sokmuş durumdadır. Evden çalışılan işler de problem olmamaktadır. Ama insan gücü ve birebir canlı temaslı işler büyün oranda bitmiş durumdadır.

Paraya ihtiyacı olanlar insanlar senetle kredi veren yerler hakkında bilgileri araştırmaya başladı. Çünkü kredi notları kötü olduğu için bankalardan kredi alamıyorlar. Özellikle İstanbul’da milyonlarca insan işsiz kaldı ve parasızlıktan ne yapacaklarını şaşırmış durumdalar. Korona virüs hayatımızı tamamıyla değiştirdi. Maske hayatımızın bir parçası oldu. Her gün bir çok can kaybı yaşanıyor. Ne zaman biteceği bilinmiyor. Aşı çalışmaları devam ediyor. Bir çok aşı çıktı ama yüzde yüz başarılı olan henüz çıkmadı.

Senetle kredi veren kuyumcular bu dönemde öne çıktı. Sizlere senet karşılığında para veya altın veren sarraflar büyük karlar elde etmeye başladı. Sizde senetle kredi başvurusu yapmak istiyorsanız veriyorum diyen herkese kanmayın. Çünkü veren şirketler dolandırıcı olabilir. İyice araştırıp o şekilde işlemlerinizi gerçekleştirin. Aktifbank ve Ziraat Bankası senetle kredi vermektedir. Bu bankalara gidip başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Senetle kredi başvurusu formu için sitemizden faydalanabilirsiniz. Uygun faiz ile sizde hemen çekebilirsiniz. Bu işlemde özellikle öne çıkan konu Kredi başvurunuz tüm bankalar tarafından ve sicilinizi etkilemeden değerlendirilmektedir. 200.000 ₺’ye kadar kefilsiz, anında kredi ile nakit veya tüm borçlarınızı yapılandırın.
Tefecilerden yasal olmayan yollarla elden ya da senetle kredi şeklinde para veya senetle nakit para veren kişilere başvuru yapılmaması gerekmektedir.

8 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*