Senetle Kredi Verilir

Senetle Kredi Verilir Verenler Borç Senetli Ankara Para Senet Karşılığı Veren Yerler 2017 Kuyumcular Şirketler Veriyorum Faktoringler Bankalar Tefeciler

İnternet alemi üzerinde araştırmalar yapan senetle paraya ihtiyacı olan kişiler bu tarz siteler ile karşı karşıya kalıyor. Bizim bu işi yapan ilk kişilerden biri olduğumuzu belirtelim önce. Daha sonra taklitler ortaya çıkmaya başladı. Bizde bunlara karşı savaşıyoruz açıkçası. Fakat çoğu sahte sitelerdir. Ve kimseye kredi verdikleri yok. Sadece internet sitesi işinden anladıkları için ve bu sektörden iyi para kazanıldığını bildikleri için boş makaleler ile öne çıkarak para kazanıyorlar. Ama senetle kredi arayan kişilere yardımcı olamıyorlar. Biz gerek sitemizden, gerek sosyal medya hesaplarımızdan ve mail yolu ile ulaşan müşterilere yardımcı olmaya çalışıyoruz. Canlı görüşmek isteyen kişilere telefon numaramızı veriyoruz ve detayları görüşüyoruz.

Ama her şey olsun bitsin hemen alayım paramı diye düşünmeyin. Sonuçta size senetle para verirken bizimde şartlarımız var. Bu yüzden yazılan yazıları ve koşulları iyice okumanız gerekiyor. Herkes hızlı tüketim çağında iban numaramı vereyim para hesabıma geçsin diye düşünüyor ama o kadar kolay değil bu işler.

Bankacılık sektöründe çalışanlar banka prosedürleri gereği bazı bilgiler ve evraklar istiyorlar. Bunlar gelir belgesi, maaş bordrosu gibi nakit giriş çıkışlarını gösteren belgeler oluyor. Fakat bizim firmamız bu tarz gereksiz şeyler ile uğraşmıyor. Direk olarak sizlere senetle kredi verilir.

Kredipara.org adresinden yorum yapabilir. Yada sağdaki facebook sayfamızdan bize yorum ve mesaj atabilirsiniz.

3 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*