Setcard Nakite Çevirme Paraya Çeviren Yerler

Setcard Nakite Çevirme Paraya Çeviren Yerler Sodexo Multinet Ticket Yemek Kartı Çevirecek Yer Kırdırma Bozdurma Fişi Kuponu Çeki Nasıl Çeviririm Bozan Kıran Yerleri İlan 2016

Yaşadığımız şu modern zamanlarda büyük şehirlerde kurumsal iş yerleri ve firmalar çalışanlarına öğle yemeklerini nakit vermek yada yemekhanede yemek çıkarma yerine yemek kartları veriyor. Bu kartlara her ay başı para yükleniyor ve yemek yeme yerlerinde geçen büfeler, lokantlar, restorantlarda yemek yiyebiliyorlar. Yatırılan miktar firmaya firmaya göre değişkenlik göstermektedir. Kimisi 300 yatırır kimisi 500 bu o şirketin profiline bağlıdır. Örneğin şuan’da Paşabahçe Mağazaları A.Ş. mağaza çalışanları için 360 tl para yatırmaktadır. Buda günlük 14 tl civarına denk gelmektedir.

Çalışanlar öğlen molalarında çıktıklarında ister yemek yiyebilir ister kafelerde çay içebilir isterse marketten alışveriş yapabilirler. Kullanmak onlara kalmış. Kimisi de yemek yerine ev alışverişini yapıyor yemeğini evde hazırlayıp götürüyor.

Bu işi yapan belli başlı 4 büyük bir firma vardır. Ticket, Sodexo, Multinet ve bunlardan biri de Setcard’dır. 4. sırada yer alır en çok kullanılanlar arasında. Bazı kişilerde bunu nasıl paraya çevirebilirim diye düşünmekte ve web üzerinde araştırmalar yapmaktadır.

Bizde bugün Setcard Nakite Çevirme Paraya Çeviren Yerler konusunu ele aldık ve kredipara.org ziyaretçileri için özel olarak araştırdık ve kaleme aldık. Eğer sizde yemek kartını nasıl paraya çevirebilirim diye düşünüyorsanız hiç dert etmeyin istediğiniz cevabı burada. Biz %10 komisyon ile çeviriyoruz.

Örneğin 300 tl yatıyorsa biz 30 tl komisyon alarak 270 tl size veriyoruz. Firma bizden de komisyon ve üyelik ücreti aldığı için bunu almak zorundayız. Hemen hangi kartınız var, aylık ne kadar yatıyor, hangi günler yatıyor, çalıştığın şirket ve bulunduğunuzu ili yorum bölümünden yazın bize yollayın.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*