Sodexo Nakit Paraya Çevirme

Sodexo’yu Acil Nakit Paraya Çeviren Yerler, Sodexo Geçen Marketler, Anlaşmalı Benzin İstasyonları, Sodexo ,Multinet, Ticket paraya çevirme

Türkiye’nin bir çok firması tarafından çalışanları adına çıkarılan nakit para yerine geçen daha çok yemek yemek üzere kullanılan bir hizmet kartıdır. Sodexo ile anlaşmalı restaurant, benzin istasyonları, konaklama gibi pek çok hizmetten şirketin çalışanına yönelik çıkartılmış olan nakit para yerine geçirilen kartıdır.  Bu yemek kartı ile sadece yemek yemek yerine marketler de de kullanabilirsiniz. Anlaşmalı marketlerden gıda , temizlik, giyim harcaması yapıp harcadıkça puan da kazanabilir, kazandığınız puanlarla alışveriş yapabilirsiniz. Market harcamalarında harcamak için anlaşmalı mağazaları rahatlıkla bulabilirsiniz.

İstanbul da Sodexo Geçen Marketler

Çetin kaya Mağazaları

Dilek Gıda Pazarı

Ecevitler Gıda Pazarı

Benzin İstasyonu Olarak

Anlaşmalı Opet Benzin İstasyonları

Anlaşmalı Otellerde Sodexoyu rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bunun dışında Sodexoyu nakit paraya çevirerek 450-500 TL parayı cebinizde bulundurabilirsiniz. İstanbul da anlaşmalı nakit paraya çeviren yerlerle ilgili makalelerimizi takip edebilirsiniz. Diğer yemek kartlarını nakde çevirmek için linkimize tıklayabilirsiniz. İstanbul, İzmir, Samsun, Antalya , Ankara, Bursa, Mersin, Afyon, Gaziantep gibi Türkiye’nin bir çok şehrinde sodexoyu nakit paraya çeviren yerler var. Sizin kartınız içindeki parayı nakit paraya çevirirken genellikle sizden %10-%20 komisyon alırlar. Elinize nakit para geçer , böylelikle elinizde fazla miktarda para olur.

 

 

 

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*