Sodexo Ticket Multinet Setcard Paraya Çevirme Nakite Çeviren Yerler

Sodexo Ticket Multinet Setcard Winwin Paraya Çevirme Nakite Çeviren Yerler Nasıl Çeviririm Yemek Kartı Çeki Kuponu Fişi Bozdurma Kırdırma Komisyon İle İstanbul Ankara İzmir

Günümüzde bir çok kurumsal iş yeri çalışanlarına yemek harcamalarında kullanabilecekleri aylık olarak yükleme yapılan yemek kartları vermektedir. Türkiye’de bu işi yapan 4 adet kurumsal ve en çok kullanılan firma vardır. Firmalar bu yerler ile anlaşma yaparak çalışanlarına bu kartlardan vermektedir. Kartlara aylık olarak yükleme yapılır ve bu kart ile çalışan öğle aralarında yemek ihtiyaçlarını giderirler. Büyük şehirlerdeki çoğu lokanta, büfe, restorantlarda bu kartlar geçmektedir. Kapılarında etiket olan yerlerde geçtiği belirtilmektedir. Sizde buralara giderek yemeklerinizi yiyebilirsiniz. Bunun dışında bazı marketlerde bu firma ile anlaşma yapıp cihazlarını almıştır ve pos cihazlarından geçmektedirler. Bunlar örneğin Çetinkaya Market, Happy Center, Peynirci Baba gibi küçük işletmelerdir. Bunlardan evinize alışveriş yapabilirsiniz.

Bunun dışında bazı kişiler bu kart ile yemek yemek yerine paraya çevirmeyi düşünürler. Örneğin kişi öğle yemeğini iş yerine evden götürüyorsa bu yüzden parayla kendisinin ve ailesinin farklı ihtiyaçlarını karşılamak ister. Ama bu işi çoğu yer %20 komisyon ile yapmaktadır. Örneğin kişinin yemek kartına 300 tl yatıyorsa bunu nakit olarak vermek için kişi veya dükkan 60 tl komisyon almaktadır. Burada eğer kişinin acil ihtiyacı varsa bozdurabilir fakat yoksa marketten alışveriş yapmasını tavsiye ederiz. Peki bu kartları nerede kırdırıp paraya çevirebilirsiniz. Bulunduğunuz ildeki çeviren yerlerin adreslerini ve yerlerini sizlerle paylaşacağız.

Sodexo geçen marketler ile dediğimiz gibi online alışveriş yapabilirsiniz. İletişim bilgileri sodexo’nun kendi sitesinde yer almakta. Kart gift pass nedir yükleme nasıl yapılır gibi sorulara yanıt vermeye çalıştık.

Ticket geçen marketler online yerler ile kart bakiyesini öğrenebilirsiniz yada mobil uygulamadan sorgulama yükleme yapabilirsiniz.

Multinet bakiye sorgulama yaparak iletişim bilgileri nedir gift card hediyeleri ile kurumsal geçen marketler ile alışverişinizi yapabilirsiniz.

Ticket setcard ile bunları kolayca yapabilirsiniz.

6 yorum

  1. Selamlar,Her ay 2 karttan 2000 TL setcard nakite çevirmek istiyorum.İlgilenenler mail üzerinden dönüş yapabilirler mi?

    * %25 gibi oranlar teklif edecekler hiç zahmet etmesinler.

  2. TİCKET – MULTİNET – SODEXO – SETCARD – METROPOL GİBİ YEMEK KARTLARI VE YEMEK ÇEKLERİNİZ ANINDA NAKİTE ÇEVRİLİR.

    İLETİŞİM : NO LU TELEFONDAN ULAŞABİLİRSİNİZ

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*