Tefeci Mustafa – Tefeci Erol

Tefeci Mustafa – Tefeci Erol Bul Nedir Numaraları Ne Demek Numarası Adresleri İstanbul İletişim Lazım

Tefeciler sizlere para verirken bir takım belgelere ve senetlere imza attırırlar. Bunları imzalarken iyice okuyup ondan sonra imzanızı atmalısınız. Burada sizin aldığınız rakam, geri ödeyeceğiniz rakam ve vade sayısı ve günü yazar. Örneğin kişiden 10.000 TL alırsınız 6 ay sonra 15.000 TL ödemek koşulu ile sözlü olarak bu şekilde anlaşırsınız ama kağıda 3 ay sonra 20.000 TL yazarlar ve siz bunu okumazsanız 3 ay sonra o rakamı ödemek zorunda kalırsınız çünkü sizin onayınız o kişinin elinde bulunmaktadır. Bu yüzden çok dikkatli olmakta fayda var.

Şimdi sizlere bugün bazı ünlü tefeciler hakkında bilgiler vereceğiz. Önceleri Tefeci Cemil diye meşhur biri vardı. Bir kaç yerde yorum bırakmış ve kendini tanıtmıştı. Kişilerde kendisi hakkında bilgi edinmek için arama motorlarında araştırmalar yapmış ve kendisini tanımıştı. Fakat görülen o ki kendisi artık güvenilir bir kişi olarak görülmüyor ve eski popülerliğini kaybetmiş durumda o yüzden farklı isimler ön plana çıktı.

Tefeci Mustafa bey ve Erol bey şimdilerdeki rağbet gören isimler kendileri İstanbul-Maslak’ta ikamet ediyorlar. Tabi gelirleri iyi olduğu için iyi semtlerde ofislerini kurmuşlar. Parayı verirken sizden komisyon alıyorlar ve faiz oranları yüksek bu yüzden eş dost çevrenizden para talep ederseniz daha iyi olur çünkü bir çok kötü adamları ve peşinize takılırlar sizi zor duruma sokabilirler. Sizden kimlik bilgilerinizi, ev adresinizi, iş adresinizi hepsini alıyorlar kendilerini garanti almak adına sonra parayı ödeyemezseniz sizi tehdit edip canınız ve aileniz ile sınayabilirler.

Tefecilerden para alacaksanız 2 defa düşünün deriz.

6 yorum

  1. tamer çiğdem ankara 35 sağlık personeli. evli. 3800. bankalarla sorun yaşamadım. kredi kartı borçlarımı kapatmak için. 5000 tl. ihtiyaç var. aylık 800-1000 tl. öderim.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*