Tefeciler Nerede Bulunur

Tefeciler Nerede Bulunur Nasıl ve Nereden Tefeci Bulabilirim İstanbuldaki Borç Para İletişim Sitesi Bulamıyorum Tefeciden Almak İstiyorum Taksitle Veren Numaraları Sarıyer Telefonları

Eğer sizde başlıktaki soruyu kafaya taktıysanız ve bunu aramaya giriştiyseniz artık başka siteye gitmenize gerek yok çünkü sizde en doğru yola girdiniz ve size yardımcı olacak sayfaya ulaştınız. Acil nakit ihtiyaçlarını gideren size zor anlarda borç para ayarlayan kişiler olan tefeciler nerede bulunur bunu açıklayacağız. Artık tüm illerde ve ilçelerde bu kişilerden var. Büyük şehir küçük şehir fark etmiyor. İsterseniz İstanbul’da olun isterseniz Diyarbakır’da hepsinde bulunuyorlar. Bizde adresleri ve telefon numaralarını sizlerle paylaşacağız.

Öncelikle bu kişiler verdikleri parayı senet karşılığında verirler. Ve belirli vadeler ile taksitle ödersiniz. Ödedikçe senetleri alırsınız ve tüm borç kapandığında tüm senetleri almış olursunuz. Bunu almak için kimliğiniz, ev adresiniz, iş adresiniz ve telefonlarınızı vermeniz yeterli. Kendilerine güvene almak için bu bilgileri almak zorundalar. Eğer vade günü geldiğinde borcunuzu ödemezseniz sizin kapınıza dayarlar veya sürekli telefonla ararlar. O yüzden bunları göze alarak parayı alın derim. Öncelikle bu kişilerin belirli bir adresleri ve dükkanları yok. Size güvenip görüşmeye geldiklerinde onlar görüşme yerini belirler ve sizi orada beklerler sizde belirlenen saatte oraya gideriniz ve senetleri imzalayarak paranızı teslim alırsınız. Verdikleri paradan komisyon alabilirler bunu göze alın. Ve faiz oranları fazla olabilir. Bankanın vermediği parayı veriyorlar sonuçta o yüzden buna katlanacaksınız artık. Aklınıza takılan soruları yorum bölümünden sorabilirsiniz.

5 yorum

  1. Mrb ŞAHİN GÜNER ben.Samsunda ikamet etmekteyim.36 yaşındayım.Gazi uzm.çvş’um.Gazi emeklisiyim ve gazi kontenjanından memurluğa geçerek memurum.Evliyim.10.250 Tl aylık gelirim var iki maaşım toplamı.Bankalarda bu güne kadar herhangibir takip yada gecikmişliğim bulunmamaktadır.Ticaret yapayım dedim ve olmadı malum Türkiyenin durmundan dolayı işlerim ters gitti.350 BİN TL ye ihtiyacım var.tüm kart ve kredi borçlarımı tek çatı altında toplamak istiyorum.Aylık 7.500 TL öderim.geri dönüş yaparsanız sevinirim ilginize tşkler.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*