Ticket Nakite Çeviren Yerler Paraya Çevirme

Ticket Nakite Çeviren Yerler Paraya Çevirme Yemek Kartı Çevirecek Yer Fişi Kuponu Çeki Multinet Setcard Sodexo Nasıl Çeviririm Bozdurma Kırdırma

Kurumsal firmalar çalışanlarına öğle aralarında yemek ihtiyaçlarını karşılamalarını için yemek kartı verirler. Bu kartlar genelde lokantalar, büfeler, fast food restourantları gibi yerlerin çoğunda geçmektedir. Çalışanlar yemek molalarında buralara giderek yemeklerini yemektediler. Bu rakam genel olarak ayın başında karta yüklenir. 300 tl’den başlar 600 tl’ye kadar değişir bu rakam. Firmadan firmaya değişkenlik göstermektedir.

Bazende çalışanlar yemeklerini evlerinden getirmektedirler. Böylece ticketlerından harcama yapmazlar. Bunun yerine Ticket Geçen Marketlerden evlerine alışveriş yapmaktadırlar. Et, Tavuk, Süt, Bakliyat, Detarjan ihtiyaçlarını bu şekilde sağlamaktadırlar. Geçen bazı marketler Happy Center, Kim, Çetinkaya ve çevrenizdeki küçük çaplı marketlerin çoğunda geçmektedir. Bunu Ticket’imi Nerelerde Kullanabilirim? adresinden size en yakın geçen yerleri öğrenebilirsiniz.

Bazı kullanıcılarda bununla alışveriş yapmak yerine paraya çevirmek ister. Bizde tam bu noktada devreye giriyoruz. Elimizdeki sistem ve makine sayesinde sistemin açığını bulduk ve istediğiniz tutarda size nakite çevirip veriyoruz hemde komisyon almıyoruz. Sizden istediğimiz bilgileri bize eksiksiz yazın ve paraya çevirip size teslim edelim.

Aylık Ne Kadar Yatıyor, Hangi Firmada Çalışıyorsunuz, Hangi Günler Yatıyor, Hangi Kart Var(Ticket, Multinet, Sodexo, Setcard), İletişim Bilgileri yollayıp bekleyin.

3 yorum

1 geri izleme / bildirim

  1. Multineti Nakde Çeviren Yerler | Kredipara.org Senetle Kredi, Borç Para, Kredi Notu Sorgulama, Acil Nakit

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*