Yemek Kartlarını Anında Nakit Paraya Çevirme

Kurumsal firmalarda çalışan kişilerin kredi kartına benzeyen belli oranda limitle yemek yemek için oluşturulmuş kartta yemek kartı denir. Yemek kartları ile Restoran, Benzin istasyonu, konaklama gibi ihtiyaçlarınızı para harcamadan karşılayabilirsiniz. Multinet en yaygın yemek kartıdır. Temasız özelliği bulunmaktadır. Multinet yemek kartını kullanan kişiler anlaşmalı restoranlardan harcadıkça para kazanabiliyor. Kampanyalı yerlerden alışveriş etmek kişinin kartına para kazandırıyor. Bunun dışında bireysel olarak karta para yükleyip Multinet kartının kuru temizleme hizmetinden de yararlanabiliyorsunuz. Anlaşmalı benzin istasyonlarında benzin ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılayabiliyorsunuz. Multinet yemek kartlarını kullanarak online bakiye görüntüleme hizmetlerinden yararlanabiliyorsunuz. Kayıp ve çalıntıya karşı güvenli kartınızı kaybettiğiniz anda kayıp ve çalıntıyı arayarak kartınızı bloke eritip yeni kartınızı kalan bakiye ile adresinize rahatlıkla yollanıyor.

Market harcamaları ile evinizin aylık gıda, temizlik ,giyim harcamalarını rahatlıkla yapabilirsiniz. Yapmanız gereken yemek kartınızın internet sitesine girmektir. Yemek kartının geçtiği marketlerde yemek kartına farklı fiyat uygulanabiliyor. Diğer marketlere göre pahalı olabiliyor. Bunun için yapmanız gereken yemek kartınız anında nakit paraya çevirmek. Yemek kartınızı anlaşmalı restoran, benzin istasyonu gibi yerlerden %10-%20 komisyonla anında nakit paraya çevirebilirsiniz. Dilediğiniz yerlerden gönlünüzce hesaplı alışveriş edebilirsiniz. Yemek kartları konaklama giderlerini de karşılamaktadır. Anlaşmalı otel hizmetlerini de rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

1 geri izleme / bildirim

  1. Ticket Nakite Çeviren Yerler Paraya Çevirme | Kredipara.org Senetle Kredi, Borç Para, Kredi Notu Sorgulama, Acil Nakit

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*